Czteroosobowy zespół muzyczny z Inowrocławia (kujawsko-pomorskie) na wesela, studniówki, imprezy okolicznościowe i bale.
Wokale, instrumenty klawiszowe, gitary (klasyczna, akustyczna, basowa) ukulele i akordeon.
Jesteśmy rodzinnym zespołem z dużym doświadczeniem scenicznym. Na imprezach, które uświetniamy naszymi wykonaniami, prezentujemy światowe i polskie covery. Wszyscy członkowie zespołu przez lata z powodzeniem występowali na wielu estradach i w różnych projektach muzycznych.  Naszymi atutami są świetnie brzmiące, zgrane wokale, wszechstronność i spełnianie potrzeb  Klientów o najróżnorodniejszych gustach.
Wszystko to sprawia, że jesteśmy chętnie zapraszani na różnego rodzaju uroczystości,    zarówno większe plenerowe, jak również małe i średnie imprezy dla firm, czy osób prywatnych (uroczystości weselne, jubileuszowe).
Dysponujemy własnym nagłośnieniem, oświetleniem i transportem. Prowadzimy atrakcyjną konferansjerkę i wesołe zabawy.
Nasze występy zawsze spotykają się z pozytywnym przyjęciem; doceniono nas wielokrotnie, poprzez udzielanie rekomendacji i szeroki marketing szeptany. Uważamy, ze niewątpliwy wpływ na jakość usług świadczonych przez nas ma to, iż jesteśmy zgraną ekipą, którą łączy nie tylko wspólne muzykowanie, ale i więzy krwi.
SKŁAD ZESPOŁU:

 

 

Maciej - lider zespołu, wokalista, akordeonista, klawiszowiec - W branży muzycznej od ponad dwudziestu lat, obdarzony niesamowitą barwą głosu, oraz szeroką skalą. Wielokrotny laureat konkursów akordeonowych (ogólnopolskich i międzynarodowych). Doświadczenie zdobyte na scenach pozwala mu ze swobodą i kunsztem wykonywać utwory muzyczne oraz prowadzić konferansjerkę. Profesjonalista w każdym calu.

Kasia - wokalistka z intrygującą i ciepłą barwą głosu. Z powodzeniem wyśpiewuje największe przeboje wprawiając w podziw słuchaczy. Znakomicie odnajduje się także chórkach ubogacając wykonania chłopaków i Weroniki :) .

(Siostra Macieja :) )

Irek - gitarzysta, wokalista, konferansjer. Irek swoją przygodę muzyczną zaczął (i wciąż kontynuuje) jako wokalista i gitarzysta w zespołach grających muzykę poetycką. Jak każdy z nas nie boi się wyzwań muzycznych. Jego wszechstronna miłość do muzyki sprawia, że odnajduje się w każdym repertuarze. Jego niezmiernie ciepły głos jest przyjemny dla ucha. Dzięki Irkowi zespół Prestige emanuje pozytywnym myśleniem i doskonałym humorem. Irka instrumentarium od niedawna ubogaca ukulele w którym jest zakochany :)

(Mąż Kasi :) )

Weronika - wokalistka z miłą barwą głosu, wnosząca najwięcej świeżości i młodości do zespołu. Potrafi znaleźć się nie tylko w najnowszym repertuarze. Obdarzona wysoką skalą ubarwia każdą piosenkę, przekonując do siebie nawet wymagającego słuchacza.

(Córka Macieja :) )